eTwinning Projektas „Games we play“

Projekto šūkis: Žaiskime ir mokykimės kalbų! / Our motto: Let's share our languages, let's play all together!

Projekto pagrindinis tikslas: vartojant bei tobulinant turimas anglų kalbos žinias, susipažinti su mokiniais iš kitų Europos sąjungos šalių, pasikeisti savo kultūra, papročiais ir tradicijomis per įvairius žaidimus.

Projekto temos: edukaciniai žaidimai, sportiniai žaidimai, laisvalaikis, žaidimai lauke, interaktyvūs žaidimai, kalendorinės šventės, tautinės šventės ir papročiai, mėgstamos dainos ir skanduotės, draugystė, savo mokyklos ir šalies pristatymas per mokomąsiais veiklas.

Mokinių amžius: 8 - 12 m. 

Projekto šalys - partnerės:  Turkija, Rumunija, Lietuva.

Projekto trukmė : 2013 m. kovo – 2014 m. gegužės mėn.

Veiklos: projekto dalyviai keisis informacija apie save, savo mokyklą, šalį, papročius ir tradicijas. Projekto metu mokiniai IKT priemonėmis pristatys žaidimus, kurių mokosi ir žaidžia per pamokas, žaidžia švęsdami kalendorines šventes, sportuodami lauke, laisvalaikiu. Projekto dalyviai ieškos papildomos medžiagos internete, atliks kūrybinius darbus, ruoš prezentacijas, kurs video filmukus, dalyvaus vaizdo konferencijoje, susirašinės elektroniniais laiškais. Atlikti darbai bus patalpinti į eTwinning svetainę. Visos projekto veiklos yra integruotos į mokymo programą. Mokiniai patobulins IT bei komunikacinius gebėjimus lietuvių ir anglų kalbomis.

Daugiau informacijos apie eTwinning projektus rasite Europos portalo puslapyje adresu www.etwinning.net.

Projekto mokytojos: anglų k. mokytojos Vaida Kaikarienė, Gitana Elijošienė, Lina Narbutienė.

 

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas (VKIF) – nevalstybinė vaikų ir jaunimo organizacija – jau penkioliktus metus įdomiai ir kūrybingai dirba švietimo ir kultūros srityse. Fondas kasmet organizuoja šiuos projektus: Kalbų Kengūra, Tavo Žvilgsnis, Istorijos Kengūra, Gamtos Kengūra, Vaikų Kūryba. Dalyvauti VKIF projektuose gali visi, siekiantys tobulėti ir įgyti dalyvavimo projektinėje veikloje patirties. Visa informacija skelbiama VKIF svetainėje www.vkif.lt